TJF Čechie Čejetice - Mládež

Hodnocení OP dorostu, Jaro 2022/2023

Očima trenéra ZP:
Dorost byl na jaře spojen s hráči Bělé. Toto spojení dvou družstev se nakonec ukázalo jako hodně nepovedený. Hráči Bělé nechodili na tréninky, ale i na zápasy a tak nám nezbývalo nic jiného než pravidelně mužstvo doplňovat staršími žáky Čechie Cejetice. Také se stalo, že zápasy v Kněžmostě a v některých případech jsme hráli o deseti hráčich. Našich dorostenců bylo pět a ty pravidelně chodili jak na zápasy,tak i na tréninky. Trenér Bělé ať se snažil,tak na zápasy přivedl tři až čtyři hráče a někdy i dva. Pravidelně jsme si volali,tak abych znovu do základní sestavy doplnil starší žáci.V Bělé trénovali dva hráči a u nás pět hráčů, kterým musím poděkovat,že jsme soutěž vůbec dohrali. Velký dík také rodičům starších žáků, kteří vždy ochotně s námi jezdili. Moc a moc jsem se těšil na podzim 2023 ,kdy budeme hrát a dorostenci budou jen hráči Čechie Čejetice. Jsme sice doplnění hráči z Bělé a také z Čisté,ale nejsme již závislí na těchto hracích. Dorost nakonec skončil na jaře 2023 na sedmém místě s devíti body.Prihlaseno bylo pouze sedm družstev. Určitě lepší hodnocení bude za podzim roku 2023. Díky všem.

Dorost
HISTORIE KLUBU
Fotbal se v Čejeticích začal hrát v roce 1930, kdy hráči neměli ani vlastní hřiště a hráli jen přátelské utkání v okolí. Neváhejte si přečíst podrobnosti..
Více informací >>
ON-LINE PŘIHLÁŠKA
JDEME S DOBOU takže už nemusíte pracně vyplňovat papírovou přihlášku k Nám do TJF, ale je možné ji vyplnit on-line a následně se již jen domluvit s šéftrenérem Romanem Brožem o Vaší aktivaci. Děkujeme za pochopení
PŘIHLÁSIT SE ONLINE

NÁBOR MLADÝCH FOTBALISTŮ
Celoroční nábor mladých fotbalistů probíhá na hřišti TJF Čechie Čejetice v době pravidelných tréninků.
Více informací >>

PODPOROVATELÉ

DĚKUJEME SPONZORŮM


NAŠE HŘIŠTĚ
Vodárenská 247, Mladá Boleslav - Čejetice 29301