TJF Čechie Čejetice - Mládež

SKP Mladá Boleslav : TJF Čechie Čejetice

Očima trenéra MK:
Vítězství i v našem druhém mistrovském utkání proti týmu SKP, který je aktuálně na posledním místě tabulky bez bodového zisku, se nerodilo vůbec jednoduše . Na náš první gól jsme čekali až do 26. minuty, kdy se ve vápně prosadil Tomáš Vizingr. Do té doby byla hra vyrovnaná se šancemi na obou stranách . Stejně jako v prvním utkání nás i nyní v prvních 20 minutách podržel brankář . Několik minut po vystřelení první branky jsme přidali po pěkné akci druhý gól - ze strany nahrával Míša Žulkevič , zakončoval Jára Vrkoslav - to běžela 32. minuta. Soupeři se bohužel podařilo velmi rychle zareagovat a v 35. minutě snížil na 1:2. Nám se podařilo vstřelit ještě třetí gól. Bohužel po zásahu pomezního , gól nebyl uznán. Po přestávce začal soupeř výrazně lépe . Nám se ale dařilo dobře bránit a sami jsme si vytvořili nekolik slibných příležitostí z rychlých protiútoků. V 79. minutě se opět prosadil Tomáš Vizingr, kdy po pěkném centru ze strany, chytře přehodil brankáře . Měli jsme ještě nekolik pěkných šancí, další gól jsme ale nepřidali. Kluci tak v dalším utkání prokázali bojovnost a nasazení , a i v situacích, kdy se nám fotbalově příliš nedařilo a hromadily se chyby, kluci se skvěle semknuli, navzájem podpořili a utkání dovedli do vítězného konce. Gratulujeme !!

Dorost
Nedělní turnaj na Astonce

Očima trenéra MB:
Nedělní dopoledne jsme opět v naprosto jiné sestavě odehráli turnaj na Astonce. I zde musím všechny pochválit za bojovnost a houževnatost ve všech zápasech. Většina týmu je v této kategorii již druhým rokem což bylo znát i výsledkově. 3 výhry ze 4 zápasů, mnoho vstřelených gólů, pár nových šrámů a obrovská radost dětí na konci turnaje je důvod proč se i my trenéři na každý trénink nebo turnaj znovu a znovu těšíme.

Mladší přípravka
Páteční turnaj na Skalsku

Očima trenéra MB:
Páteční odpoledne jsme odehráli již třetí turnaj na hřišti SK Skalsko. Tým byl opět zcela jiný a opět musím všechny pochválit za přístup a bojovnost. Po vyhraném prvním utkání jsme sice jiné výsledkově nevyhráli ovšem za mne kluci a holky ten den vyhráli všechny zápasy, do kterých nastoupili, o čemž svědčí i jejich závěrečná děkovačka přítomným rodičům. Věřím, že nám tento elán vydrží a všichni se budou fotbalem stále především bavit.

Mladší přípravka
SLAVOJ Kropáčova Vrutice : TJF Čechie Čejetice

Očima trenéra VP:
Ze začátku utkání byla vidět na našich klukách nervozita, která ale spadla po první vstřelené brance Aleše Hanka. Od té doby jsme už přebrali iniciativu my a diktovali jsme tempo hry. Dnes si všichni zaslouží obrovskou pochvalu za bojovnost a běhavost, která byla stejná jak na začátku, tak na konci zápasu. Už je vidět, že kluci začínají vnímat co po nich chceme a jak chceme, aby se na hřišti prezentovali. Dnes zahrála skvěle také naše obrana, která po celý zápas skvěle komunikovala a zajišťovala se. Za celý zápas soupeři nic nedovolila až na pár výjimek, které skvěle vychytal Tomáš Halbich. Dnešní výkon byl opravdu skvělý od všech kluků, Skvělá bojovnost, týmovost a odhodlání. Za to bychom chtěli klukům poděkovat a je vidět, že i kluci kteří přišli že starší přípravky si začínají zvykat na větší hřiště. Dnes kluci měli fyzičku na rozdávání a bojovali každý do jednoho za Čejetice. Ještě jednou velké poděkování a moc gratulujeme k první výhře v sezóně. Jen tak dál borci. Kr. Vrutice - Cejetice 0:8.

Mladší žáci
SK Klášter n/J : TJF Čechie Čejetice

Očima trenéra JH:
Začátek zápasu byl velice vyrovnaný, cca 10 minut. Poté jsme se dostali několikrát k takovým pološancím, kdy jsme řešili špatné finální zakončení. Misto toho abychom stříleli, tak nahráváme a naopak. Bohužel poté přišla naše série chyb v obraně a nedorozumění gólmana s obránci a soupeř dvakrát udeřil. Nutno dodat, ze soupeř byl hratelný. Měli tam dva kluky co opravdu vyčnívali a vzadu nás pořádně větrali, jinak naši kluci byli hodně zaskočený těmi góly a místama jsme si nevěděli rady s extrémně rychlým a šikovným útočníkem. Nám se ještě do půlky povedlo snížit Vencou Kouřilem po krásné akci a průnikové přihrávce Marka Toncara. O poločase jsme klukům vyčetli chyby a řekli si, že musíme změnit přístup ke hře a hlavně aktivitu. Zásadní změna byla osobní obrana Máry Toncara na šikovného útočníka, což se vyplatilo. Nám se totiž povedlo hned po začátku druhé půle vyrovnat, opět Vaškem Kouřilem, po individuální akci. Zdálo se, ze přišel nas čas na obrat a kluci byli na koni. Najednou jsme byli všude první a často na míči. Trefili jsme tyčku a poté břevno neskutečnou BOMBOU asi z 25 metrů od Štěpána Mouchy. Podle mě se to břevno klepe ješte teď! Nic z toho neskončilo gólem, pak opět přisla naše série stejných chyb jako v 1. poločase, nedůslednost v obraně. Soupeř nás za to potrestal dvěma slepenými góly. Postupem času bylo vidět, že kluci byli hodně unavený a už jim nefungovali nohy, což přineslo 5tý gól v naší síti, opět po zbytečné chybě. To už byla křeč a kluci hodne kazili, nicméně je musíme pochválit za urputnou bojovnost a snahu zápas otočit, ale ke konci už nám odcházela fyzička. Nám nezbývá nic jiného, než se poučit z chyb do dalšího zápasu. Gratulace soupeři.

Mladší žáci
TJF Čechie Čejetice : FK Krnsko/SK Bezno-Sovínky

Očima trenéra MK:
Gratulace klukům k první výhře ve st. žákách. Adam Sobotka nastřílel hattrick. Kluci už potřebovali výhru která přišla, i když soupeř nebyl tak kvalitní jako v minulých zápasech. Je ale dobře že kluci makali až do konce a nic nepodcenila. Za to jim patří velké dík.

Starší žáci
SK Akuma Mladá Boleslav : TJF Čechie Čejetice

Očima trenéra MK:
Gratulace klukům za dnešní výhru. Soupeř byl bohužel výkonnostně hodně slabý. První poločas se kluci přizpůsobily hře soupeře a byla to hrozná holomajzna. O přestávce jsme si v kabině něco nahlas řekli. A druhý poločas byl už o něčem úplně jiném. Začli hrát svoji hru kterou umí a hned zápas vypadal jinak. Výsledek zápasu byl nakonec 13:2 pro Čechii (nikoliv 11:2 jak se uvádí v zápise).

Starší žáci
TJF Čechie Čejetice : FC Sporting MB "A"

Očima zastupujícího trenéra RB:
Začátek zápasu byl celkem vyrovnaný, všichni se snažili a dávali do hry všechno. I na úkor toho že se na zápas nedostavil brankář. Takže se v bráně prostřídaly kluci, kteří se do branky pravidelně nedostanou. Zápas se, ale bohužel po odehrání několika minut otočil ve prospěch hostů, kteří ukázali kvalitu v přihrávkách a v zakončení. Naši hráči se ještě párkrát pokusili hráče Sportingu potrápit, ale gólové manko již bylo moc vysoké, aby Čechie mohla ještě výsledek zvrátit na svou stranu. Nicméně kluci hráli, jak nejlépe uměli až do poslední minuty zápasu, bohužel narazili na opravdu silného soupeře.

Starší přípravka
Turnaj na domácím hřišti

Očima trenéra MB:
V neděli jsme absolvovali druhý turnaj na domácím hřišti. Kluci i holky byly natěšení a turnaj si opravdu užili. Všichni do toho dali všechno a v teplém počasí si užívali každý vstřelený gól. Obdržené branky nepočítáme, protože hrajeme vždy dopředu s chutí a úmyslem vstřelit branku. Vzhledem k přechodu ze školičky to byl pro drtivou většinu našeho týmu první turnaj ve vyšší kategorii, který zvládli skvěle a od trenérů jim patří velký dík za bojovnost. Stejně tak děkujeme za úžasnou podporu rodičů v publiku. Děkujeme

Mladší přípravka
TJF Čechie Čejetice : TJ Sokol Kněžmost/TJ Sokol Řepov (SD)

Očima zastupujícího trenéra MB:
Pro kluky to byl první ostrý zápas v nové sezóně. Pro většinu to byla změna ve velikosti hřiště, oproti minulé sezóně a ve spojení s dnešním vedrem to neměli jednoduché. Musím všechny pochválit za bojovný a obětavý zápas. Po obdržení prvního gólu v 7. minutě se postupně oklepali a po mnoha neproměněných šancích na obou stranách se povedlo Aleši Hankovi vyrovnat prakticky se závěrečným hvizdem prvního poločasu. Do druhého poločasu jsme nastoupili tak jak jsme ukončili první a Saša Chukhrai střelou z dálku, která gólmanovi hostí nešťastně vypadla, otočil zápas na 2:1. Poté s přibývajícím časem sílil tlak hostů. Naše obrana však v čele s gólmanem Tomášem Halbichem statečně odolávala. Bohužel tak jak jsme my vyrovnali v prvním poločase, tak vyrovnal i soupeř prakticky se závěrečným hvizdem rozhodčího. Následné penalty jsme bohužel po infarktovém závěru nedokázali přetavit v bod navíc a tak zvítězil soupeř, kterému gratulujeme. Kluky však musím maximálně pochválit za celý průběh utkání.

Mladší žáci
Turnaj na hřišti FKMB

Očima trenéra MB:
V pátek jsme absolvovali první turnaj na hřišti FKMB (dokonce na hlavním hřišti Lokotrans arény). Kluci byly natěšení a turnaj si opravdu užili. Všichni do toho dali všechno a za to jim ode mne patří velký dík. Stejně tak za úžasnou podporu rodičů v publiku. Věřím že stejně vydařený bude i následující turnaj na domácím hřišti. Kluci super a jen tak dál.

Mladší přípravka
Sokol Březno/TJ Sokol Řepov : TJF Čechie Čejetice

Očima trenéra ZP:
Soupeř byl na některých postech velmi kvalitní. Naší hráči se dopouštěli hodně chyb v přihrávkách. Soupeř vedl 1:0, ale my jsme vyrovnali na 1:1 a tak i skončil první poločas. Ve druhé půlce jsme opět prohrávali 1:2, ale opět jsme vyrovnali. Závěr utkání se nám podařil, když jsme vstřelili vítězný gól. Dva góly vstřelil Oleh Struník a jeden gól dal i Tomáš Vizingr. Velice bojovné utkání a naši borci i když se v některých momentech nedařilo utkání odjezdili co to šlo. Vítězství 3:2 je opravdu zasloužené

Očima trenéra MK:
Dorost vstoupil do nového ročníku vítězstvím s houževnatým soupeřem. V úvodu prvního poločasu jsme měli několik šancí , které jsme bohužel neproměnili. Soupeř hru brzy vyrovnal a v 15. minutě už vedl 1:0. Šance se pak střídaly na obou stranách. My jsme zahravali několik rohových kopů - bohužel bez góloveho efektu. Do poločasu se nám podařilo vyrovnat tečovanou střelou z hranice vápna - střílel Honza Putorík, tečoval Oleh Truniak. Začátek druhého poločasu se nám vůbec nepovedl. Kazili jsme jednoduché přihrávky, prohrávali osobní souboje - soupeř nás v této pasáži přehrával a zaslouženě vstřelil gól na 2:1. Kluci se ale nevzdali. Bojovali a brzy skóre opět srovnali. Po rohu se ve vápně prosadil Tomáš Vizingr. Na obou týmech byla vidět touha po vítězství - šance byly opět na obou stranách. V této pasáži nás několikrát podržel brankář Maksym Sameliuk. V poslední čtvrthodině jsme využili prostřídání a zvýšili agresivitu při napadání soupeře, což se nám vyplatilo 5 minut před koncem, kdy jsme vystřelili vítězný gól na 3:2 - svým druhým gólem v utkání se prosadil Oleh Truniak. Tým ukázal velkou vnitřní sílu, kdy otočil utkání především díky vůli, nasazení, bojovnosti a touze po vítězství !
Gratuluji kluci !!!

Dorost
TJ Sokol Řepov : TJF Čechie Čejetice

Očima trenéra MK:
Bohužel zatím nemáme dostatek hráčů. Půjčování z ml.žáku je skvělé, funguje, ale bohužel jsou moc malí a soupeř s takovou výškou a fyzickými předpoklady nás přetlačit. Kluci bojovali až do konce za to jim patří velké uznání jak se poprali s přesilou, ale nakonec porážka 0:4.

Starší žáci
NEJBLIŽŠÍ UDÁLOSTI
DENDATUMČASSRAZUDÁLOSTMÍSTOKATEGORIE
22.09.202316:3015:45Mistrovský zápasKosmonosy Starší přípravka
SO23.09.202310:0009:00Mistrovský zápasČejeticeMladší žáci
NE24.09.202308:3007:30Mistrovský zápasČejeticeStarší žáci
NE24.09.202310:0009:15Mistrovský turnajSKP MBMladší přípravka
NE24.09.202310:0009:15Mistrovský turnajSKP MBŠkolička
HISTORIE KLUBU
Fotbal se v Čejeticích začal hrát v roce 1930, kdy hráči neměli ani vlastní hřiště a hráli jen přátelské utkání v okolí. Neváhejte si přečíst podrobnosti..
Více informací >>
ON-LINE PŘIHLÁŠKA
JDEME S DOBOU takže už nemusíte pracně vyplňovat papírovou přihlášku k Nám do TJF, ale je možné ji vyplnit on-line a následně se již jen domluvit s šéftrenérem Romanem Brožem o Vaší aktivaci. Děkujeme za pochopení
PŘIHLÁSIT SE ONLINE

NÁBOR MLADÝCH FOTBALISTŮ
Celoroční nábor mladých fotbalistů probíhá na hřišti TJF Čechie Čejetice v době pravidelných tréninků.
Více informací >>

PODPOROVATELÉ

DĚKUJEME SPONZORŮM


NAŠE HŘIŠTĚ
Vodárenská 247, Mladá Boleslav - Čejetice 29301